Vrasje në Butel të Shkupit

Vrasje në Butel të Shkupit

Disa minuta më parë ka ndodhur një vrasje në Butel 2 të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur afër restorantit “Sulltan” dhe një numër i madhë i njësitit të policisë ndodhen në terren, raporton TV21.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme i thanë TV21, se kanë pasur lajmërim për të shtëna me armë.

“Para 10 minutave kemi marrë lajmërim se ka pasur të shtëna me armë në Çair. Ekipet tona janë në terren”, thonë nga MPB për TV21.
Jozyrtarisht mësohet se një person ka vdekur me inicialet K.I, ndërsa në terren janë tre autoambulanca.

Lajme Maqedoni