Kontrata për tokën, reagon ish ministri Selimi: Akuza me motive politike

Kontrata për tokën, reagon ish ministri Selimi: Akuza me motive politike

Ish ministri i Drejtësisë, Selim Selimi ka reaguar sot pas akuzave të ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe zëvendësministrit Blerim Sallahu për keqpërdorime në kohën sa ka udhëhequr Selimi me ministrinë.

Ish ministri Selimi në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se akuzat ndaj tij janë me motive politike.

Lexoni të plotë reagimin e Selimit:

Sot ministrja e Drejtësisë ka mbajtur një konferencë për shtyp ku ka dhënë një sërë akuzash rreth punës sime në Ministri me motive krejtësisht politike.

Kosovë Lajme Rajon