Shpëtim Idrizi: 25 Prilli është dita jonë, përballë oktapodit dhe tentakulave të Rilindjes mavi (film)
Lajme Maqedoni Politikë

Shpëtim Idrizi: 25 Prilli është dita jonë, përballë oktapodit dhe tentakulave të Rilindjes mavi (film)

Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi përmes një postimi të publikuar në rrjetet sociale ka përmbledhur momentet, protestat e PDIU si dhe realizimin dhe miratimin e një Rezolute për Çamërinë.Idrizi shprehet se…