Kasami vizitoi xhamine e Shipkovices
Lajme Maqedoni

Kasami vizitoi xhamine e Shipkovices

Sonte kryetari i komunes se Tetoves z.Bilall Kasami me kryetarin e keshillit komunal Besar Durmishin,udheheqesin e sektorit -Parqet dhe gjepberimi pran komunes se Tetoves z.Fatmir Amza, drejtorin e shkolles se f.Shipkovice dhe aktivist te levizjes…

Fadil Lushi: ME SEBEP!
Lajme Maqedoni

Fadil Lushi: ME SEBEP!

ME SEBEP! MIKU! HARROJE KOMPROMISIN! Ju prindër të dashur, ti NËNË e respektuar, ti nxënësi ynë dhe ju themeltarë të shkollave fillore dhe të mesme! Më lejoni që këtë shkrim timin ta filloj me një…